Спальний мішок Kelty Cosmic Synthetic 20 Long (35428620-LR)
Фото 4 |
Kelty Cosmic Synthetic 20 Long 198x79 см213 |
|
Оновлена модель з синтетичним утеплювачем CirroLoft.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelty 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelty.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelty Cosmic Synthetic 20 Long
Усі ціни 12 →Спальний мішок Kelty Cosmic Synthetic 20 Long (35428620-LR) 35428620-LR | 4 704 грн. |
Спальник Kelty Cosmic Synthetic 20 Long 35428620-LR | 4 704 грн. |
Спальний мішок Kelty Cosmic Synthetic 20 Long (35428620-LR) | 5 880 грн. |
Kelty спальник Cosmic Synthetic 20 Long | 5 880 грн. |
Спальний мішок Kelty Cosmic Synthetic 20 Long Синій з сірим (35428620-LR) | 5 880 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості спального мішка Kelty Cosmic Synthetic 20 Long:
- Розрахований на зріст до 198 см
Модификації Kelty Cosmic Synthetic 20 Long
Ціни на Kelty Cosmic Synthetic 20 Long |
---|---|---|---|---|
Kelty Cosmic Synthetic 20 Regular | від 4 368 грн. | 1 пропозиція | ||
Kelty Cosmic Synthetic 20 Long | від 4 704 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →