Мікрофон Rode VideoMic Rycote
Відео 13Фото 4 |
Rode VideoMic Rycote |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rode 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rode.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rode VideoMic Rycote
Усі ціни 15 →Мікрофон RODE VideoMic Rycote | 6 080 грн. |
Суперкардіоїдний мікрофон конденсаторний Rode Videomic Rycote | 6 080 грн. |
Суперкардиоидный конденсаторный микрофон Rode Videomic Rycote | 6 065 грн. |
Мікрофон Rode VideoMic Rycote 212203 | 6 080 грн. |
Мікрофон Rode VideoMic Rycote | 5 563 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →