Сумка дорожня Rolser I-Max Tweed 6 43
Фото 8 |
Rolser I-Max Tweed 6 43 |
|
Для транспортування вантажу вагою до 50 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rolser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rolser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rolser I-Max Tweed 6 43
Усі ціни 124 →Сумка-візок Rolser I-Max Tweed 6 43 - синій 929647 | 4 369 грн. |
Сумка-візок Rolser I-Max Tweed 6 43 л Azul (IMX383-1026) | 3 800 грн. |
Хозяйственная сумка Rolser I-Max Tweed 6 43 Verde (IMX383-1002) | 3 762 грн. |
Сумка-візок Rolser I-Max Tweed 6 Lima (IMX383-1014) | 3 799 грн. |
Сумка-візок Rolser I-Max Tweed 6 43 Azul (IMX383-1026) | 3 300 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →