Сумка дорожня Rolser Com MF 8 53
Фото 12 |
Rolser Com MF 8 53 |
|
Для транспортування вантажу вагою до 50 кг
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rolser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rolser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rolser Com MF 8 53
Сумка-візок Rolser Com MF 8 Black Tube Negro COH012-1023 | 7 670 грн. |
Сумка-візок Rolser Com MF 8 Black Tube Burdeos COH012-1060 | 7 670 грн. |
Сумка-візок Rolser Com MF 8 Black Tube Kaki COH012-1005 | 7 670 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →