Поверхневий насос Rosa JET 100S
Rosa JET 100S відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosa JET 100S
Насос відцентровий Rosa JET 100S 1,1кВт (чавун, короткий) 3021407 | 2 493 грн. |
Насос поверхневий центробіжний ROSA JET100S 1,1кВт 50м напір 50л/хв продук | 2 179 грн. |
Насос відцентровий Rosa JET 100S 1,1 кВт (чавун, короткий) | 2 942 грн. |
Насос відцентровий ROSA JET 100 S, 1.1 kW | 1 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →