Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Rosava

Літня шина Rosava Itegro 175/70 R13 82H

Фото - Шини Rosava Itegro 175/70 R13 82H
Відео 12Фото 3
Виберіть розмір шин
Rosava Itegro 175/70 R13 82H
175/70 R13
82
H
175/70 R13
82
T
Сезон
літня
Тип
легкова / SUV
Ширина
175 мм
Профіль
70 %
Посадковий діаметр
13 "
Індекс навантаження
82
Індекс швидкості
H
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
E
Зчеплення на мокрій дорозі
B
Рівень шуму
71 дБ
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2016
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.

Купити Rosava Itegro 175/70 R13 82H

Усі ціни 12 →

Шина Rosava Itegro 175/70 R13 82H

Garazh.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 499 грн.

ROSAVA Itegro 175/70R13 82H

Smart-shina.comЗ нами 8 років
(Харків)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 578 грн.

Летние шины Росава ITEGRO 175/70 R13 82H

ShinaDiski.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
1 730 грн.

Росава Itegro (175/70R13 82H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
1 577 грн.

Росава Itegro 175/70 R13 82H

Primeshyna.com.uaМенше року
(Чернівці)
Поскаржитись
1 710 грн.
ще 7 пропозицій

Динаміка цін на Rosava Itegro 175/70 R13 82H

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Літня шина Rosava Itegro 175/70 R13 82H отримала змішані відгуки від користувачів. Серед основних переваг відзначаються низька ціна та хороше зчеплення з дорогою, особливо в перший сезон використання. Проте, багато користувачів скаржаться на шумність та проблеми з балансуванням, що може викликати вібрації на високих швидкостях. Деякі відгуки вказують на швидкий знос та слизькість на мокрій дорозі, що може вплинути на безпеку. Загалом, шина підходить для бюджетних автомобілів, але не рекомендується для агресивної їзди або в умовах підвищеної вологості.
Переваги

Мінуси

7
6
5
3
Пошукайте іншу модель.
2 квітня 2021
Завжди купував Россаву, завжди гума була гарною за свої гроші, ця модель досить слизька, і швидко стерлася.
Ціна
Слизька, короткий термін служби
звичайна модель, нічого особливого
24 квітня 2017
дорогу тримає добре керованість теж
185/65/15 itegro При швидкості 100км і сильніший гул я в шоці хоч на балансуванні по 20грам не більше на колесо рано тішився? Якщо буде так далі ніколи в житті не поведуся на це фуфло!
користуюся Rosava Itegro 175/70 R13 82H місяць і більше рекомендую купити обов'язково
Як завжди скупий платить двічі.
24 листопада 2019
Не раджу до покупки. Дробіть грошей і купіть якість.
Гума в перший сезон на ВАЗ 2109 зарекомендувала себе дуже добре. Дорогу тримає добре, повороти без проблем, торіоження та прискорення також чудово. Саме потішило це в дощ, калюжі без проблем.
Другий сезон гуму ніби підмінили, всі недоліки, які є тут у відгуках крива, погано тримає дорогу, при балансі великі грузики це правда.
Показано 3 з 21 відгуку
ще 10 відгуків