Вантажна шина Rosava O-40BM 9 R20 136J
Виберіть розмір вантажної шини
Rosava O-40BM 9 R20 136J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava O-40BM 9 R20 136J
Усі ціни 8 →Rosava О-40БМ (универсальные) 9.00 R20 136/133J 12PR | 8 970 грн. |
Росава О-40 БМ-1 (универсальная) 9.00 R20 136/133J PR12 | 7 807 грн. |
Rosava О-40 БМ-1 9 R20 136J | 7 882 грн. |
Грузовые шины Росава О-40 БМ-1 (универсальная) 9 R20 136/133J 12PR 1000635 | 8 219 грн. |
Rosava О-40 БМ-1 (универсальная) 9.00 R20 136/133J PR12 | 7 986 грн. |
ще 3 пропозиції