Вантажна шина Taitong HS268 10 R20 149K
Виберіть розмір вантажної шини
Taitong HS268 10 R20 149K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Taitong 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Taitong.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Taitong HS268 10 R20 149K
Усі ціни 9 →Taitong HS268 (універсальна) 10.00 R20 (280 R508) 149/146K | 10 721 грн. |
TAITONG Вантажна шина TAITONG HS268 (універсальна) 10.00R20 149/146K 18PR | 9 812 грн. |
TAITONG Вантажна шина TAITONG HS268 (універсальна) 10.00R20 149/146K 18PR | 9 630 грн. |
Taitong HS268 (10/R20 149K) | 8 667 грн. |
Вантажна шина TAITONG HS268 (універсальна) 10.00R20 149/146K 18PR | 9 585 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Taitong HS268 10 R20 149K
Ціни на Taitong HS268 10 R20 149K |
---|---|---|---|---|
Taitong HS268 8.25 R20 139K | від 6 184 грн. | 15 пропозицій | ||
Taitong HS268 9 R20 144K | від 7 585 грн. | 9 пропозицій | ||
Taitong HS268 10 R20 149K | від 8 667 грн. | 9 пропозицій | ||
Taitong HS268 11 R20 152K | від 9 400 грн. | 4 пропозиції | ||
Taitong HS268 11 R20 152L | від 10 332 грн. | 1 пропозиція | ||
Taitong HS268 12 R20 156K | від 10 306 грн. | 2 пропозиції |