Всесезонна шина Rosava VLI-5 175/80 R16 85P
Відео 3Фото 8 |
Виберіть розмір шин
Rosava VLI-5 175/80 R16 85P |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rosava 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rosava.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rosava VLI-5 175/80 R16 85P
Усі ціни 31 →Шина Rosava ВЛИ-5 175/80 R16 85P | 2 490 грн. |
Росава ВЛИ-5 175/80 R16 85P | 2 616 грн. |
Росава ВЛИ-5 175/80 R16 85P | 2 385 грн. |
Rosava ВЛИ-5 175/80 R16C 85P | 3 968 грн. |
Летние шины Росава ВЛИ-5 175/80 R16C 85P 1001262076 | 2 663 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Рекомендуємо