Конвектор Rotex RCH21-X 2 кВт
Фото 3 |
Rotex RCH21-X |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RCH21-X 2 кВт
Усі ціни 45 →Rotex Rotex RCH21-X | 1 699 грн. |
ROTEX RCH21-X | 1 830 грн. |
ROTEX RCH21-X | 1 821 грн. |
Обігрівач Rotex RCH21-X | 1 925 грн. |
Конвектор Rotex RCH21-X | 1 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Rotex RCH21-X
Ціни на Rotex RCH21-X |
---|---|---|---|---|
Rotex RCH11-X 1 кВт | від 1 399 грн. | 20 пропозицій | ||
Rotex RCH16-X 1.5 кВт | від 1 342 грн. | 47 пропозицій | ||
Rotex RCH21-X 2 кВт | від 1 621 грн. | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →