Електрочайник Rotex RKT07-B Travel 650 Вт 0.6 л синій
Фото 5 |
Rotex RKT07-B Travel 2020 рікдорожній |
|
У комплекті дві пластикові чашки з чайними ложками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rotex RKT07-B Travel 650 Вт 0.6 л синій
Усі ціни 24 →Rotex Rotex RKT07-B Travel | 469 грн. |
Rotex RKT07-B | 525 грн. |
Электрочайник Rotex RKT07-B Travel | 506 грн. |
Електрочайник Rotex RKT07-B Travel | 469 грн. |
Rotex RKT07-B Travel | 469 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →