Електрочайник Rotex RKT16-G 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Rotex RKT16-G |
|
Класичний електрочайник із глековою формою. Конусна колба підвищує зручність дозування гарячої води. Збільшується декоративна цінність моделі. Металевий корпус робить прилад більш надійним та довговічним. Нижня частина корпусу фанерована чорним пластиком, який вдало поєднується з дизайнерським оформленням сполучної платформи. Опорна поверхня колби забезпечена спеціальними накладками, що додатково захищають підставку.
Електрочайник Rotex RKT16-G зручно монтується у будь-якому місці біля розетки 220 В. Довжину шнура можна підрегулювати, щоб з'єднувач акуратно розташувався, без скручування та загину. Низ підставки оснащений канавкою для безпечного намотування дроту. Сполучний конектор платформи забезпечує вільне обертання чайника. У цій моделі є прозора вставка, що показує рівень рідини у колбі. Завдяки зовнішньому індикатору об'єму води не доведеться щоразу заглядати під кришку чаші. Пристрій дозволяє кип'ятити воду дуже швидко. Нагрівач потужністю 2200 Вт має рівномірний розподіл тепла, що помітно прискорює процес кип'ятіння.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rotex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rotex.
Купити Rotex RKT16-G 2200 Вт 1.7 л нержавіюча сталь
Усі ціни 26 →Rotex Rotex RKT16-G | 599 грн. |
Електрочайник Rotex RKT16-G | 599 грн. |
Електрочайник Rotex RKT16-G | 850 грн. |
Rotex RKT16-G | 925 грн. |
ЧАЙНИК Rotex RKT16-G | 691 грн. |