Dreame P10 Pro
Відео 24Фото 9 |
Dreame P10 Pro |
|
Вертикальний пилосос з масою переваг. Це акумуляторна модель. Батарейний блок 2,5 А * год дає можливість турбіні пропрацювати безперервно протягом 60 хвилин. У пристрої є великий дисплей, за допомогою якого можна налаштовувати потужність всмоктування і контролювати залишився заряд батареї. Продуктивність тяги досягає 130 Вт. Мультициклонна система відокремлює від потоку повітря навіть дрібні засмічення.
Пилосос Dreame P10 Pro укомплектований системою фільтрації HEPA, яка нейтралізує найдрібніші смітинки, аж до розміру 0,3 мкм. Агрегат забезпечений телескопічною трубкою і високоефективної електротурбощеткой. Дана насадка не тільки всмоктує повітря, вона ще й механічно чистить оброблювану поверхню. Для цього в турбощітці передбачений спеціальний валок. Додатково пилосос оснащений турбощіткою меншого розміру, яка добре підходить для догляду за м'якими меблями, матрацом і багатьма іншими виробами. Турбіна пристрою захищена від попадання всередину небезпечних засмічень. Акумуляторний блок можна від'єднувати. Всередині АКБ є 7 посадочних місць для установки батарейок. Повний заряд батарейного блоку набирається за 3,5 години. З цим пилососом прибирання стане як ефективною, так і зручною.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dreame 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dreame.
Купити Dreame P10 Pro
Усі ціни 21 →Dreame Dreame P10 Pro (VPD2) | 9 999 грн. |
Беспроводной пылесос Dreame P10 Pro Gold VPD2 | 9 999 грн. |
Вертикальний пилосос Xiaomi Dreame Cordless Vacuum Cleaner P10 Pro (White) | 9 699 грн. |
Акумуляторний пилосос Dreame P10 Pro (VPD2) VPD2 | 9 999 грн. |
Пилосос Xiaomi Dreame P10 Pro (VPD2) | 12 159 грн. |