Пилосос
JIMMY H8 Pro
Відео 10Фото 11 |
JIMMY H8 Pro |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог JIMMY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі JIMMY.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити JIMMY H8 Pro
Усі ціни 16 →Jimmy Jimmy H8 Pro Purple | 8 999 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) JIMMY H8 PRO | 9 680 грн. |
Беспроводной пылесос Jimmy H8 PRO Purple | 8 999 грн. |
Вертикальний пилосос Xiaomi JIMMY H8 Pro (Purple) | 8 799 грн. |
Акумуляторний пилосос Jimmy H8 Pro Purple | 8 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Пилосос хороший, рік у службі загалом. Небагато сів акумулятор і нещодавно зламалася частина на великій щітці, яка крутить валик. Шукаю де можна знайти деталі чи нову щітку? Добре пилососить, легкий Зламалася щітка Елена Маляренко: користуюся JIMMY H8 Pro більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →