Корм для кішок Royal Canin Maine Coon Kitten 400 g
Royal Canin Maine Coon Kitten 400 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Royal Canin Maine Coon Kitten 400 g
Усі ціни 17 →Корм Royal Canin Maine Coon Kitten сухий для кошенят породи мейн-кун 0.4 кRoyal Canin Maine Coon Kitten - повнораціонний сухий корм для кошенят породи мейн-кун віком від 3 до 15 місяців, а також для... щевагітних і годуючих кішок цієї породи. Фаза зростання кошенят мейн-куна в силу їх унікального екстер'єру більш тривала, ніж у кошенят інших порід. Дивовижний факт: тримісячний мейн-кун важить близько 2 кг - майже вдвічі більше, ніж кошенята інших порід в цьому віці! В силу своєї особливої комплекції кошеня породи мейн-кун досягає зрілості лише до 15 місяців або навіть пізніше. Тривалий період зростання означає, що дієта для кошенят повинна відповідати їх специфічним потребам в енергії: це забезпечить гармонійний і збалансований розвиток. Вже дуже скоро кошеня мейн-куна випереджає за вагою своїх однолітків - представників інших порід котів. Поступово формуються масивні кістки і потужні м'язи. Особливо великі самці породи мейн-кун важать близько 10 кг! Вже з раннього віку кошенят мейн-куна відрізняє характерна для породи щелепа. Для правильного харчування потрібні крокети відповідного розміру і форми! Чому варто придбати? Підтримає здоров'я в період тривалого зростання. Кошенятам породи мейн-кун властивий довгий період зростання. Протягом цього часу їм необхідний корм з особливим нутріентним профілем і оптимальною калорійністю. Продукт Royal Canin Maine Coon Kitten дозволяє підтримувати здоров'я кісток і суглобів кошенят завдяки оптимізованому вмісту білків і збалансованому складу мінеральних речовин і вітамінів (кальцію, фосфору, вітаміну D). Сприяє підтримці балансу кишкової флори і кишкової переносимості завдяки наявності пребіотиків і білків з високою засвоюваністю (L.I.P. *). Природний захист організму підтримується завдяки ексклюзивному комплексу антиоксидантів. Zooprostore.com.uaМенше року (Ірпінь) Гарантія: 235 Поскаржитись | 223 грн. |
Сухий корм для кошенят породи мейн-кун Royal Canin Kitten Maine Coon 0.4 к | 259 грн. | Продавець: AMZip Care |
Сухий корм з куркою для кошенят породи Мейн-Кун Royal Canin Maine Coon Kit | 200 грн. | Продавець: Do.Little |
Сухий корм Royal Canin Maine Coon Kitten для кошенят породи породи Мейн Ку | 207 грн. | Продавець: FIDOpetshop... |
Сухий корм Royal Canin MAINECOON KITTEN для кошенят породи Мейн Кун 400 г | 215 грн. | Продавець: RichPets |
ще 12 пропозицій
Серія Royal Canin Breed Nutrition (для чистопородних)Порівняти в таблиці →
від 1 590 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 3 840 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 3 849 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 845 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 160 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 840 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: бенгальська, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для нирок, в составе: білки, пшениця, жири, клейковина, кукурудза, рис, олія, суперпреміум
від 809 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 675 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 705 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 1 699 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: перська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 200 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 5 399 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: сіамська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, протеїни, злаки, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 849 грн.
сухий корм, 2 кг, порода: сфінкс, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 3 760 грн.
сухий корм, 10 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 1 666 грн.
сухий корм, 4 кг, порода: мейн-кун, вік: від 3 місяців, кошенятам, молоді, призначення: дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, рис, протеїни, злаки, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
сухий корм, 2 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 190 грн.
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 605 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
сухий корм, 0.4 кг, порода: британська, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 39 грн.
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо і м'ясні субпродукти, злаки, риба і рибні субпродукти, суперпреміум
Модификації Royal Canin Maine Coon Kitten
Ціни на Royal Canin Maine Coon Kitten |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Maine Coon Kitten 400 g | від 160 грн. | 17 пропозицій | ||
Royal Canin Maine Coon Kitten 2 kg | від 845 грн. | 27 пропозицій | ||
Royal Canin Maine Coon Kitten 4 kg | від 1 666 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 112 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: м'ясо курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 119 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, для імунної системи, в составе: м'ясо індички, курки, злаки, протеїни, фрукти, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 179 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 130 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, вагітним, годуючим, для імунної системи, в составе: курка (20%), рис (14%), протеїни, злаки, яйця, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 305 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: курка, індичка, бобові, печінка курки, яйця, овочі, фрукти, ягоди, холістик
від 320 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м'ясо ягня, м'ясо качки, бобові, яйця, овочі, фрукти, холістик
від 308 грн.
сухий корм, 0.34 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: оселедець, сайда, камбала, хек, бобові, овочі, фрукти, холістик
від 220 грн.
сухий корм, 0.4 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, в составе: ізолят білка сої, білок курки, кукурудзяний крохмаль, тваринний жир, суперпреміум
від 249 грн.
сухий корм, 0.3 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно, борошно, мінерали, жир, гідролізат білка, суперпреміум
сухий корм, 0.3 кг, вік: кошенятам, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, турбота про зуби, для нирок, в составе: м'ясо курки та індички, злаки, риба, протеїни, овочі, суперпреміум
від 300 грн.
сухий корм, 1.3 кг, вік: від 1.2 місяців, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясо птиці, злаки, лосось, кролик, печінка, фрукти, овочі, яйця, суперпреміум
від 122 грн.
сухий корм, 0.45 кг, вік: від 1 місяця, кошенятам, молоді, призначення: повсякденний, дієтичний, турбота про зуби, в составе: курка, білок птиці, пшениця, жир, клітковина, борошно, крохмаль, суперпреміум