Royal Canin Sphynx Adult 2 kg (25560200R0)
Photos 7 |
Royal Canin Sphynx Adult 2 kg 2 kg10 kg |
|
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Royal Canin 2024 - new products, best sales and most actual models Royal Canin.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Buy Royal Canin Sphynx Adult 2 kg
All prices 20 →Корм Royal Canin Sphynx сухий для дорослих котів породи сфінкс 2 кгВражаюча, фантастична ... ось лише кілька захоплених епітетів, що описують цю унікальну породу. Сильне тіло, розвинена мускул... moreатура, надзвичайно м'яка шкіра без шерсті ... Схожий на твір мистецтва, сфінкс не вкладається в рамки звичайних естетичних критеріїв. Це чудові, ніжні, надзвичайно кмітливі і зовсім незвичайні коти! Шкіра цих котів має дуже товстий шаром епідермісу, що виділяє шкірне сало, і здатна захистити сфінкса від несприятливих впливів навколишнього середовища. Однак ця шкіра дуже чутлива до сонячних променів. Гіпертрофічна кардіоміопатія є спадковим захворюванням, якому піддаються сфінкси. Сфінкс регулює температуру свого тіла відповідно до температури навколишнього середовища. Але відсутність шерсті вимагає великих витрат енергії і раціону, багатого жирами і білками. Чому варто придбати? Спеціальна формула корму з високим вмістом жирів (23%), оптимальною кількістю білків (33%), з додаванням L-карнітину задовольняє підвищену потребу сфінкса в енергії. Таке поєднання інгредієнтів допомагає підтримувати м'язову масу котів, але при цьому обмежує відкладення жиру. Допомагає зміцнити бар'єрну функцію і зменшити подразнення шкіри завдяки запатентованому комплексу Skin Complex і жирним кислотам Омега-3 (EPA і DHA). Стимулює захист і зволоження шкіри олією огірочника в комбінації з біотином, вітаміном А і цинком. Допомагає оптимізувати роботу серцевого м'яза за допомогою таурину і L-карнітину. Спеціально розроблені крокети Quartz покращують гігієну порожнини рота завдяки вмісту хелатних сполук кальцію. Типовий аналіз Компонент Вміст білки 33% жири 23% клітковина 6,3% кальцій 1% фосфор 0,9% магній 0,07% вітамін А 25000 МО вітамін D3 756 МО вітамін E 600 мг Zooprostore.com.uaLess than year (Irpin) Warranty: 1010 Report | 909 ₴ |
Сухой корм для дорослих кішок Royal Canin Sphynx Adult 2 кг (3182550758840 | 959 ₴ |
Сухий корм для дорослих кішок Royal Canin Sphynx Adult 2 кг | 1 010 ₴ | Seller: The plus |
Сухий корм для котів породи Сфінкс Royal Canin Sphynx Adult 2 кг | 1 010 ₴ | Seller: AMZip Care |
Сухий корм з птицею для дорослих котів породи Сфінкс Royal Canin Sphynx Ad | 859 ₴ | Seller: Do.Little |
15 more offer(s)
Series Royal Canin Breed Nutrition (for purebreds)Compare using chart →
from 899 ₴
dry food, 4 kg, порода: british, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, dental care, for joints, в составе: poultry meat, cereals, vitamins, minerals, super premium
from 3 840 ₴
dry food, 10 kg, порода: sphinx, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, в составе: poultry meat, rice, proteins, grain, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 840 ₴
dry food, 2 kg, порода: bengal, age: young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for kidneys, в составе: proteins, wheat, fats, gluten, corn, rice, oil, super premium
from 3 849 ₴
dry food, 10 kg, порода: maine coon, age: from 15 months, young, adult, senior, appointment: everyday, for skin and coat, for joints, в составе: poultry meat, rice, cereals, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 845 ₴
dry food, 2 kg, порода: maine coon, age: from 3 months, kittens, young, appointment: diet, for skin and coat, for immune system, for joints, в составе: poultry meat, rice, proteins, grain, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 160 ₴
dry food, 0.4 kg, порода: maine coon, age: from 3 months, kittens, young, appointment: diet, for skin and coat, for immune system, for joints, в составе: poultry meat, rice, proteins, grain, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 190 ₴
dry food, 0.4 kg, порода: british, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, dental care, for joints, в составе: poultry meat, cereals, vitamins, minerals, super premium
from 605 ₴
wet food, pouches, 0.08 kg, 12 pcs, порода: british, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, for skin and coat, for obesity management, for kidneys, в составе: meat and meat by-products, cereals, fish and fish by-products, super premium
from 200 ₴
dry food, 0.4 kg, порода: british, age: kittens, appointment: everyday, diet, for immune system, в составе: poultry meat, rice, cereals, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 39 ₴
wet food, pouches, 0.08 kg, 1 pcs, порода: british, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, for skin and coat, for obesity management, for kidneys, в составе: meat and meat by-products, cereals, fish and fish by-products, super premium
from 849 ₴
dry food, 2 kg, порода: british, age: kittens, appointment: everyday, diet, for immune system, в составе: poultry meat, rice, cereals, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 47 ₴
wet food, pouches, 0.08 kg, 1 pcs, порода: maine coon, age: young, adult, appointment: everyday, for skin and coat, for joints, в составе: meat and meat by-products, cereals, fish and fish by-products, proteins, super premium
from 3 729 ₴
dry food, 10 kg, порода: british, age: kittens, appointment: everyday, diet, for immune system, в составе: poultry meat, rice, cereals, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 809 ₴
dry food, 2 kg, порода: maine coon, age: from 15 months, young, adult, senior, appointment: everyday, for skin and coat, for joints, в составе: poultry meat, rice, cereals, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 1 675 ₴
dry food, 4 kg, порода: maine coon, age: from 15 months, young, adult, senior, appointment: everyday, for skin and coat, for joints, в составе: poultry meat, rice, cereals, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 859 ₴
dry food, 2 kg, порода: persian, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: poultry meat, rice, proteins, grain, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 1 699 ₴
dry food, 4 kg, порода: persian, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: poultry meat, rice, proteins, grain, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 200 ₴
dry food, 0.4 kg, порода: siamese, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for obesity management, в составе: poultry meat, proteins, cereals, rice, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 5 399 ₴
dry food, 10 kg, порода: siamese, age: from 12 months, young, adult, senior, appointment: everyday, diet, for skin and coat, for obesity management, в составе: poultry meat, proteins, cereals, rice, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 849 ₴
dry food, 2 kg, порода: sphinx, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, в составе: poultry meat, rice, proteins, grain, vegetables, minerals, vitamins, super premium
Royal Canin Sphynx Adult configurations
Price for Royal Canin Sphynx Adult |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Sphynx Adult 2 kg | from 849 ₴ | 20 offers | ||
Royal Canin Sphynx Adult 10 kg | from 3 840 ₴ | 17 offers |
We recommendCompare using chart →
from 950 ₴
dry food, 3 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, sterilized, for skin and coat, hypoallergenic, for immune system, for picky eaters, в составе: chicken, rice, vegetables, fruits, super premium
from 809 ₴
dry food, 2 kg, порода: maine coon, age: from 15 months, young, adult, senior, appointment: everyday, for skin and coat, for joints, в составе: poultry meat, rice, cereals, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 849 ₴
dry food, 2 kg, порода: british, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, dental care, for joints, в составе: poultry meat, cereals, vitamins, minerals, super premium
from 925 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, for obesity management, в составе: grains, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 859 ₴
dry food, 2 kg, порода: persian, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, for skin and coat, в составе: poultry meat, rice, proteins, grain, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 866 ₴
dry food, 2 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, diet, в составе: poultry meat, rice, cereals, proteins, vegetables, minerals, vitamins, super premium
from 936 ₴
dry food, 1.5 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, for kidneys, в составе: poultry meat, cereals, rice, proteins, vitamins, minerals, super premium
from 890 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, appointment: everyday, dental care, for obesity management, в составе: poultry, rice, cereals, proteins, vitamins, minerals, super premium
from 984 ₴
dry food, 2 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, hypoallergenic, в составе: salmon, super premium
from 984 ₴
dry food, 2 kg, age: from 12 months, young, adult, appointment: everyday, hypoallergenic, в составе: сельдь, тапиока, жир, горох, батат, мякоть свеклы, масло лосося, super premium
from 868 ₴
dry food, 1.5 kg, age: young, adult, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, for obesity management, в составе: grain, poultry meat, proteins, vitamins, minerals, super premium
from 961 ₴
dry food, 1.5 kg, age: kittens, young, adult, senior, appointment: everyday, diet, vet diet, в составе: poultry meat, cereals, rice, vegetables, proteins, vitamins, minerals, super premium