Машинка для стрижки ROZIA HQ 2202
Фото 4 |
ROZIA HQ 2202 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROZIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROZIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROZIA HQ 2202
Усі ціни 8 →Машинка Для Стрижки Волосся, бороди та вусів Hair Trimmer HQ 2202 Rozia бі | 593 грн. |
Машинка Для Стрижки Волосся бороди та вусів білий Hair Trimmer HQ 2202 Roz | 593 грн. |
Машинка Для Стрижки Волосся, бороди та вусів Hair Trimmer HQ 2202 Rozia бі | 588 грн. |
Машинка Для Стрижки Волосся, бороди та вусів Hair Trimmer HQ 2202 Rozia Чо | 593 грн. |
Машинка Для Стрижки Волосся, бороди та вусів Hair Trimmer Чорний HQ 2202 R | 598 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →