Машинка для стрижки ROZIA HQ-5900
ROZIA HQ-5900 |
|
Як доглядати машинку для стрижки або тримерЯк правильно чистити та змащувати машинки для стрижки
Як вибрати машинку для стрижки волоссяОсновні критерії та тонкощі вибору машинки для стрижки волосся
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROZIA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROZIA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROZIA HQ-5900
Усі ціни 10 →Набір Для Стрижки Волосся Rozia Hq-5900 6 В 1 Машинка, Тример, Стайлер | 799 грн. |
Набір для стрижки волосся 6в1 Rozia Потужність 3 Вт, 6 насадок, водозахище | 879 грн. |
Універсальний чоловічий мультитриммер для бороди вусів, носа і тіла Rozia | 1 009 грн. |
Машинка для стрижки ROZIA HQ-5900 бездротова + 6 насадок Чорна (11633) | 844 грн. |
Тример для стрижки Rozia HQ-5900 акумуляторний бездротовий 3 Вт + насадки | 871 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →