Змішувач Rubineta Ultra-10/K (U10K08)
Rubineta Ultra-10/K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rubineta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rubineta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rubineta Ultra-10/K
Змішувач для ванни Rubineta LUKA-10/K монолітний корпус, лійка, шланг LU10 | 3 348 грн. |
Змішувач для ванни Rubineta Luka-10/K LU10K08 з душовим комплектом | 2 606 грн. |
Змішувач для ванни Rubineta Ultra-10/K BK SW чорний (U1KP68) U1KP68 | 7 406 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Rubineta Ultra-10/K:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →