Каталог   /   Дім і ремонт   /   Сантехніка   /   Ванна й душова   /   Змішувачі   /   Rubineta

Змішувач Rubineta Ultra-33

Фото - Змішувач Rubineta Ultra-33
Фото 5
Rubineta Ultra-33
Колір
Призначеннядля кухні
Тип змішувачаодноважільний (джойстик)
Вилив
Формадугоподібний
Поворотний
Глибина струменя185 мм
Висота струменя248 мм
Характеристики
Запірний клапанкерамічний
Витрата води12.1 л/хв / при тиску води 3 бар /
Монтаж
Тип монтажунастільний (горизонтальний)
Монтажних отворів1 шт.
Діаметр отворів для встановлення35 мм
Підведення водишланги
Інше
Матеріал корпусалатунь
Покриття корпусухром
нержавіюча сталь (матова)
бронза
чорний
Висота змішувача335 мм
Дата додавання на E-Katalogквітень 2015
Маркування виробника
U30008

U30058

U30068

Ще
U30098

U30108

U30158

U30168

U30198

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rubineta 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rubineta.

Купити Rubineta Ultra-33

Усі ціни 8 →

Змішувач для кухні Rubineta ULTRA-33 високий, вилив 335 мм, хром U30008

Змішувач для кухні Rubineta ULTRA-33 високий, вилив 335 мм, хром у нас можливо замовити від бренду Rubineta у каталозі опалюв... щеальних товарів Teploradost Наші співробітники допоможуть Вам вигідні компоненти напишіть нам на пошту або зателефонуйте за номером телефону (093) 170-25-27. Також, Ви можете купити змішувачі від популярних брендів - У нас у магазині. Якщо у вас виникли важливі питання по товару Змішувач для кухні Rubineta ULTRA-33 високий, вилив 335 мм, хром запросіть необхідну інформацію у нас. Онлайн каталог Teploradost.com.ua реалізує доставку проживаючим у містах: Миколаїв, Чернівці, Вінниця , а також у будь-які міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
4 696 грн.

Змішувач для кухні Rubineta Ultra 33 одноважільний, хром (U30008)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONSEN З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 684 грн.

Змішувач для кухні Rubineta Ultra 33 ВК (U30068) U30068

Змішувач для кухні Rubineta Ultra 33 ВК (U30068) пропонуємо вам вибрати та купити від виробника Rubineta у магазині опалюваль... щених товарів Teploradost Наші співробітники підкажуть для вас вигідні товари зверніться до чату на сайті або дзвоніть (050) 741-51-55. Також, подивися змішувачі від найкращих виробників - У нас у магазині. Якщо залишилися будь-які питання за цим товаром Змішувач для кухні Rubineta Ultra 33 ВК (U30068) уточніть необхідну інформацію у нас. Онлайн каталог Teploradost.com.ua реалізує постачання покупцям міст: Дніпро, Запоріжжя, Чернівці , а також ін. міста України.
Teploradost.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
5 630 грн.

Змішувач для кухні Rubineta Ultra 33 BK одноважільний, антрацит матовий (U30068)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONSEN З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 617 грн.

Змішувач для кухні Rubineta Luka 33 одноважільний, хром (LU30008)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ONSEN З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 112 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Rubineta Ultra-33