Змішувач Rubineta Prince P-12/C Mars
Rubineta Prince P-12/C Mars |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rubineta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rubineta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rubineta Prince P-12/C Mars
Змішувач для ванни Rubineta P-12/C Mars Br 300 мм, бронза (Р2СК93) P2CK93 | 2 094 грн. |
Змішувач для ванни Rubineta P-12/C Mars Cu 300 мм, мідь (P2CK43) P2CK43 | 2 261 грн. |
Змішувач для ванни Rubineta P-12/C Mars St 300 мм, сталь (Р2СК53) P2CK53 | 2 581 грн. |
Додаткові функції і можливості змішувача Rubineta Prince P-12/C Mars:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →