Змішувач Haiba Columbia 009 Euro HB0815
Haiba Columbia 009 Euro HB0815 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Haiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Haiba.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Haiba Columbia 009 Euro HB0815
Усі ціни 11 →Змішувач для ванної однозахватний із коротким виливом HAIBA COLUMBIA 009 х | 3 026 грн. |
Змішувач для ванни Haiba COLUMBIA 009 HB0815 | 3 026 грн. |
Haiba Смеситель для ванны Haiba COLUMBIA 009 (HB0815) | 3 026 грн. |
Змішувач для ванни Haiba COLUMBIA 009 (HB0815) | 3 026 грн. |
Змішувач для ванни Haiba COLUMBIA 009 (HB0815) | 3 026 грн. |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості змішувача Haiba Columbia 009 Euro HB0815:
- В комплекті настінний тримач для душового гарнітура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →