Поверхневий насос Rudes Jet 110
Rudes Jet 110 відцентровий 3.3 м³/год 50 м 3.3 м³/год 51 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes Jet 110
Усі ціни 9 →Садовый насос Rudes JET 110 | 3 433 грн. |
Rudes Jet 110 | 2 491 грн. |
Rudes Rudes JET 110 | 2 576 грн. |
Rudes Насос центробежный самовсасывающий Rudes JET110 (2002) | 2 812 грн. |
Відцентровий насос Rudes JET 110 4820224010120 | 2 992 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Rudes Jet 110
Ціни на Rudes Jet 110 |
---|---|---|---|---|
Rudes Jet 100 | від 2 224 грн. | 17 пропозицій | ||
Rudes Jet 110 | від 2 491 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →