Поверхневий насос Rudes Jet 100
Rudes Jet 100 відцентровий 3.3 м³/год 50 м 3.3 м³/год 51 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes Jet 100
Усі ціни 18 →Насосная станция Rudes AUJET 100/24L | 5 300 грн. |
Поверхностный центробежный насос Rudes Jet 100 10250 | 2 216 грн. |
Rudes Rudes JET 100 | 2 429 грн. |
Відцентровий насос Rudes JET 100 4820224010113 | 2 671 грн. |
Поверхневий відцентровий насос Rudes JET 100 10250 | 2 671 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Rudes Jet 100
Ціни на Rudes Jet 100 |
---|---|---|---|---|
Rudes Jet 100 | від 2 216 грн. | 18 пропозицій | ||
Rudes Jet 110 | від 2 482 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →