Поверхневий насос Rudes QB 60
Відео 4 |
Rudes QB 60 вихровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rudes 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rudes.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rudes QB 60
Усі ціни 12 →Садовый насос Rudes QB 60B | 1 596 грн. |
Rudes Насос вихревой Rudes QB60 (2000) | 1 043 грн. |
Поверхневий насос Rudes QB 60 | 1 039 грн. |
Садовый насос Rudes QB 60 | 1 071 грн. |
Rudes Поверхностный насос QB60B Rudes | 1 453 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →