Поверхневий насос Speroni CAM 100
Speroni CAM 100 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni CAM 100
Насос поверхностный Speroni CAM 100 HL | 6 708 грн. |
Насос поверхневий Speroni CAM 100 HL (101161330) 101161330 | 6 197 грн. |
Speroni Поверхностный самовсасывающий насос Speroni CAM 100 HL 0.75 кВт (1 | 5 872 грн. |
Насос самовсмоктувальний Speroni CAM 100-HL | 6 770 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni CAM 100:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель CA 100 — оснащена трифазним двигуном
Модификації Speroni CAM 100
Ціни на Speroni CAM 100 |
---|---|---|---|---|
Speroni CAM 40 | від 4 712 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni CAM 60 | від 4 299 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni CAM 100 | від 5 872 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CAM 130 | від 8 410 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni CAM 152 | від 9 499 грн. | 2 пропозиції | ||
Speroni CAM 202 | від 11 458 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →