Кавоварка Russell Hobbs Compact Home 24210-56 нержавіюча сталь
Фото 7 |
Russell Hobbs Compact Home 24210-56 |
|
Компактна фільтраційна (Крапельна) кавоварка зі зручним скляним кавником і простий однокнопочной системою електромеханічного управління. Ця модель розрахована на роботу тільки з меленою кавою, причому найкращі результати виходять при використанні помелу конічних або жорнових кавомолок, що гарантують високу ступінь однорідності частинок. Важливою особливістю кавоварки Russell Hobbs Compact Home 24210-56 є тривале збереження температури свіжоприготованого напою, яке забезпечується спеціальним пристроєм підігріву кавника.
Готується в такій машині напій, являє собою автентичний кави американо, широко поширений в Південній і Північній Америці. Процес екстракції ароматних кавових масел виконується при атмосферному тиску і температурі близькій до 90 °C. гаряча вода у вигляді крапель фільтрується через шар меленої кави, який завантажується в спеціальний багаторазовий нейлоновий фільтр. Смак і міцність приготованого напою в першу чергу залежить від сорту зерен і дисперсності помелу. Регулювати інтенсивність смаку можна шляхом зміни кількості закладається меленої кави. Об'єму резервуара для води (0,75 л) вистачає на 3-6 чашки кави. Загальний час приготування від включення до останніх крапель становить близько 7 хв.завдяки стильному зовнішньому дизайну, кавоварка органічно впишеться в сучасний кухонний інтер'єр.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Купити Russell Hobbs Compact Home 24210-56 нержавіюча сталь
Усі ціни 46 →Кавоварка Russell Hobbs 24210-56 Compact Home | 1 599 грн. |
Russell Hobbs Russell Hobbs 24210-56 | 1 599 грн. |
Кавоварка Russell Hobbs Compact Home 24210-56 | 1 462 грн. |
Кофеварка Russell Hobbs 24210-56 | 1 636 грн. |
Крапельна кавоварка Russell Hobbs Compact Home 24210-56 | 1 862 грн. |
Заварює повний чайник за 8 хвилин! Прекрасно працює, преміальна якість та гарна ціна. Ідеальний компактний розмір, який легко поміститься на будь-яку кухню. Підтримує каву теплою ще довгий час. Швидко варить каву, зберігає тепло, компактна немає Наташа: користуюся Russell Hobbs Compact Home 24210-56 кілька місяців |