Електрочайник Russell Hobbs Honeycomb 26051-70 чорний
Відео 8Фото 11 |
Russell Hobbs Honeycomb 26051-70 |
|
Всередині чайника є маркери для швидкого кип'ятіння 1, 2, і 3 склянок води.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Honeycomb 26051-70 чорний
Усі ціни 21 →Russell Hobbs Russell Hobbs 26051-70 | 1 599 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs Honeycomb Black 26051-70 | 1 769 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 26051-70 Honeycomb Black | 1 599 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 26051-70 Honeycomb Black | 1 260 грн. |
Электрочайник Russell Hobbs 26051-70 | 1 618 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Honeycomb 26051-70
Ціни на Russell Hobbs Honeycomb 26051-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Honeycomb 26050-70 білий | від 1 260 грн. | 17 пропозицій | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26053-70 сірий | від 1 299 грн. | 3 пропозиції | ||
Russell Hobbs Honeycomb 26051-70 чорний | від 1 260 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →