Електрочайник Russell Hobbs Groove 26382-70 сірий
Відео 3Фото 8 |
Russell Hobbs Groove 26382-70 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs Groove 26382-70 сірий
Усі ціни 30 →Електрочайник Russell Hobbs 26382-70 | 1 651 грн. |
Russell Hobbs Russell Hobbs 26382-70 | 1 799 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 26382-70 | 1 799 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs Groove 26382-70 | 1 637 грн. |
Електрочайник Russell Hobbs 26382-70 | 2 030 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Russell Hobbs Groove 26382-70
Ціни на Russell Hobbs Groove 26382-70 |
---|---|---|---|---|
Russell Hobbs Groove 26381-70 білий | від 1 560 грн. | 34 пропозиції | ||
Russell Hobbs Groove 26382-70 сірий | від 1 570 грн. | 30 пропозицій | ||
Russell Hobbs Groove 26380-70 чорний | від 1 499 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →