Котушка Ryobi Excia MX 1000
Відео 1Фото 8 |
Ryobi Excia MX 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi Excia MX 1000
Спінінгова котушка Ryobi Excia 1000 1 алюмінієва шпуля в комплекті | 3 500 грн. |
Котушка Ryobi Excia 1000 (6982) 10021170 | 3 300 грн. |
Котушка Ryobi Excia 1000MX | 3 300 грн. |
Порада, не треба такими котушками кидати важкі джиги. Відмінна котушка, м'який хід, без галасу. Користуюсь 3000, 3 рік. Поки що все в нормі. На сьогоднішній день ЗАПРЕДНЕ ВИСОКА ЦІНА!!!!!! користуюся Ryobi Excia MX 3000 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →