Тример Ryobi RBC-36X26BG2-0 (5133006434)
Фото - Газонокосарка Ryobi RBC-36X26BG2-0
Відео 1Фото 5
Ryobi RBC-36X26BG2-0
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:36 В, не в комплекті
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:30 см
Тип штанги:пряма
Вага:3.7 кг
Всі характеристики
Характеристики RBC-36X26BG2-0
Основне
Типтример
Тип двигунаелектричний (акумулятор)
Косіння
Ширина захоплення30 см
Ширина ножа тримера26 см
Різальна системароторна
Конструкція тримера
Розташування двигунаверхнє
Тип штангипряма
Тип рукояткивелосипедна
Діаметр волосіні1.6 мм
Додатковорозбірна штанга
ранцевий ремінь
Комплектація
Насадкилопатевий ніж
котушка з волосінню
Додатковобез зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Акумуляторна платформаRyobi MAX Power
Напруга батареї36 В
Сумісні акумуляториRY36B, BPL36
Інше
Матеріал декипластик
Рівень шуму107 дБ
Вага3.7 кг / без акумулятора /
Офіційний сайтuk.ryobitools.eu
Дата додавання на E-Katalogберезень 2026
Маркування виробника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RBC-36X26BG2-0
Тример садовий акумуляторний Ryobi Max Power RBC36X26BG2-0 36В (без АКБ та ЗП), (5133006434) 5133006434
Універсальне застосування Тример садовий акумуляторний Ryobi - це зручний та функціональний пристрій для стрижки місць, недоступних для звичайної газонокосарки, наприклад, кутів та країв газонів, поверхонь уздовж стін. Висока ефективність Двигун з високим крутним моментом забезпечує високу продуктивність різання. Забезпечує швидке та легке обрізанн... щея на невеликих площах - ширина скошування 30 см з ліскою 1,6 мм (автоматична заправка) та для потужного та точного різання - лезо 26 см із загартованої сталі Tri-Arc. Комфорт в роботі Інтегрована ручка велосипедного типу з м'яким ременем безпеки Vertebrae забезпечує додаткову амортизацію та підтримку, роблячи носіння комфортним навіть упродовж тривалого часу. Ергономічна конструкція Тример Ryobi спроєктований легким і збалансованим, але при цьому знайомим користувачам, що звикли до бензинових газонокосарок та тримерів. Розміщення акумулятора ззаду та пряма конструкція двигуна для кращого балансу та розподілу ваги.
Moyo.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Тример акумуляторний Ryobi Max Power RBC36X26BG2-0 (без АКБ та ЗП) 5133006434
- Напруга акумулятора 36 В - Ширина захоплення 30 см (волосінь), 26 см (ніж) - Діаметр волосіні 1.6 см - Ручка Велосипедна - Регулювання швидкості Так - Вага 3.7 кг (без акумулятора) - Колір салатовий - Габарити брутто - Об'єм 0.0547 м3 - Ширина 300 мм - Висота 960 мм - Довжина... ще190 мм - Вага 7.20 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Під замовлення
Поскаржитись
Ryobi Max Power RBC36X26BG2-0 без АКБ и ЗУ (5133006434) MaxPowerRBC36X26BG2-0безАКБиЗУ(5133006434)
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
Гарантія: від виробника
Ryobi Max Power RBC36X26BG2-0 36V (5133006434) 5133006434