Тример Einhell PXC AGILLO Solo (3411320)
Відео 4Фото 7 |
Акумуляторний тример бренду Einhell - це пристрій просунутої цінової категорії в комплектації Solo. Для роботи моделі необхідні два акумулятори відразу, але вони (як і зарядний пристрій) не входять до комплекту постачання. При цьому садова техніка підтримує фірмову платформу Power X-Change, тобто сумісна з іншою акумуляторною технікою цього виробника, у тому числі різними АКБ напругою 18 В.
або має потрібні акумулятори. За обертання роторної системи тут відповідає безщітковий електромотор, до переваг якого належить справді невисокий рівень шуму (до 78 дБ, тому спеціальні навушники для захисту органів слуху застосовувати не обов'язково), ефективна робота за низьких енерговитрат. До корисних конструктивних особливостей моделі відноситься розбірна штанга (вона спрощує транспортування та зберігання), наявність велосипедної рукоятки та плечового ременя (дозволяє перенести навантаження з рук на плечі, при цьому загальна вага інструменту становить близько 6 кг). Для косовиці трави запропонована як котушка з ліскою, так і лопатевий ніж.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell PXC AGILLO Solo
Усі ціни 14 →Einhell Einhell AGILLO 36/255 solo без АКБ и ЗУ (3411320) 3411320 | 9 144 грн. |
Коса садова акум Einhell AGILLO 36/255, 36В, PXC, ніж 25.5 см, ліска 2 мм | 9 144 грн. |
Тример садовий Einhell AGILLO 36/255 (без АКБ та ЗП) (3411320) | 8 978 грн. |
Коса садовая акум Einhell AGILLO 36/255, 36В, PXC, нож 25.5 см, леска 2 мм | 9 144 грн. |
Тример Einhell Agillo (3411320) 3411320 | 9 144 грн. |