Мийка високого тиску Ryobi RY170PWA (5133005373)
Фото 6 |
Ryobi RY170PWA |
|
Матеріал алюмінієвого насосу
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY170PWA
Усі ціни 31 →RYOBI RY170PWA, 2500Вт, 170Бар, 470 л/ч (5133005373) | 14 990 грн. |
Мінімийка високого тиску Ryobi RY170PWA, 2500Вт, 170Бар, 470 л/г | 14 990 грн. |
Мінімийка високого тиску Ryobi RY170PWA, 2500Вт, 170Бар, 470 л/год (513300 | 14 990 грн. |
Мийка високого тиску Ryobi RY170PWA (5133005373) | 14 999 грн. |
Ryobi Ryobi RY170PWA | 14 990 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →