Мийка високого тиску Ryobi RY150PWA (5133005371)
Фото 6 |
Ryobi RY150PWA |
|
Матеріал алюмінієвого насосу
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY150PWA
Усі ціни 22 →RYOBI RY150PWA, 2000Вт, 150Бар, 450 л/ч (5133005371) | 16 999 грн. |
Мінімийка високого тиску Ryobi RY150PWA, 2000Вт, 150Бар, 450 л/г | 16 999 грн. |
Мийка високого тиску Ryobi RY150PWA (5133005371) | 15 999 грн. |
Мінімийка високого тиску Ryobi RY150PWA, 2000Вт, 150Бар, 450 л/год (513300 | 16 999 грн. |
Ryobi Ryobi RY150PWA | 16 999 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →