Мийка високого тиску Ryobi RY130PWA (5133005421)
Відео 1Фото 5 |
Ryobi RY130PWA |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY130PWA
Усі ціни 30 →RYOBI RY130PWA, 1600Вт, 130Бар, 420 л/ч (5133005421) | 7 577 грн. |
Мінімийка високого тиску Ryobi RY130PWA, 1600Вт, 130Бар, 420 л/г | 7 577 грн. |
Мийка високого тиску Ryobi RY130PWA (5133005421) | 7 449 грн. |
Мінімийка високого тиску Ryobi RY130PWA, 1600Вт, 130Бар, 420 л/год (513300 | 7 577 грн. |
Ryobi Ryobi RY130PWA | 7 577 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →