Зарядна станція Ryobi RY36BI1800A-250 (5133005317)
Відео 12Фото 10 |
Ryobi RY36BI1800A-250 з акумуляторним блоком 2 АКБ по 5 Агодзарядна станція без АКБ |
|
Зарядна станція – інвертор напруги, що працює від акумуляторів до японського електроінструменту Ryobi. У цій конфігурації модель поставляється разом із двома батарейними блоками BPL3650D2 по 5 Агод кожен. До інвертора підходить будь-який літій-іонний АКБ на 36 серії MAX POWER. Зарядна станція має дуже брутальну зовнішність та обладнана двома розетками з вихідною напругою 230 В. Модель розрахована на автономне живлення сумарного навантаження до 1600 Вт.
Допустиме навантаження для неї заявлено на рівні до 4500 Вт. Повнорозмірних USB-портів у конструкції Ryobi RY36BI1800A-250 налічується 4 шт., Симетричних USB type C - 2 шт. (По 60 Вт). Параметри зарядної станції висвічуються на великому інформаційному дисплеї. Над ним видніється смужка LED-підсвічування. Для зручності транспортування до корпусу приладу приробили відразу кілька ручок: зверху корпусу та з боків. Важить модель трохи більше 5.5 кг. Завдяки наявності порту паралельного підключення є можливість використання двох і більше інверторів для живлення одного потужного навантаження.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Купити Ryobi RY36BI1800A-250
Усі ціни 23 →Інвертор напруги акумуляторний RYOBI RY36BI1800A-250, MAX POWER 36В, АКБ 2 | 28 999 грн. |
Ryobi RY36BI1800A-250 офіційна гарантія | 25 099 грн. |
Інвертор напруги RYOBI акумуляторний 11R RY36BI1800A-250, MAX POWER 36В (5 | 31 389 грн. |
Інвертор напруги акумуляторний RYOBI RY36BI1800A-250, MAX POWER 36В (51330 | 28 999 грн. |
Інвертор напруги акумуляторний RYOBI RY36BI1800A-250, MAX POWER 36В (51330 | 28 999 грн. |
Модификації Ryobi RY36BI1800A-250
Ціни на Ryobi RY36BI1800A-250 |
---|---|---|---|---|
Ryobi RY36BI1800A-250 | від 25 099 грн. | 23 пропозиції | ||
Ryobi RY36BI1800A-0 | від 16 999 грн. | 26 пропозицій |