Снігоочисник Ryobi RY36STX53A-150 (5133005723)
Відео 2Фото 6 |
Ryobi RY36STX53A-150
Тип двигуна:електричний (акумулятор)
Ширина захоплення:до 53 см
Дальність викиду:на 10.7 м
Механізм:прогумований шнек
Безщітковий двигун. Роз'єм для запасного акумулятора
Всі характеристики
Характеристики RY36STX53A-150
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY36STX53A-150
Снігоприбиральна машина акумуляторна Ryobi RY36STX53A-150 (5133005723) | 53 573 грн. |
Снегоуборочная машина аккумуляторная Ryobi ry36stx53a-150, 36в max power, | 49 180 грн. |
Снігоприбиральна машина акумуляторна Ryobi RY36STX53A-150 (5133005723) | 53 573 грн. |
Снігоприбиральна машина RYOBI RY36STX53A-150 акумуляторна (5133005723) | 53 570 грн. |
Снігоприбиральна машина аккумуляторна Ryobi RY36STX53A-150, 36В MAX POWER, | 53 728 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →