Снігоочисник Ryobi RY36STX45A-140 (5133005724)
Відео 2Фото 12 |
Ryobi RY36STX45A-140
Тип двигуна:електричний (акумулятор)
Ширина захоплення:до 45 см
Дальність викиду:на 8 м
Механізм:прогумований шнек
Безщітковий двигун
Всі характеристики
Характеристики RY36STX45A-140
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ryobi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ryobi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ryobi RY36STX45A-140
Снігоприбиральна машина RYOBI RY36STX45A-140 (5133005724) 5133005724 | 35 003 грн. |
Снегоуборочная машина аккумуляторная Ryobi ry36stx45a-140, 36в max power, | 32 132 грн. |
Снігоприбиральна машина RYOBI RY36STX45A-140 акумуляторна (5133005724) | 34 999 грн. |
Снігоприбиральна машина аккумуляторна Ryobi RY36STX45A-140, 36В MAX POWER, | 35 282 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →