Всесезонна шина SAFERICH FRC66 225/65 R17 106H
Фото 4 |
Виберіть розмір шин
SAFERICH FRC66 225/65 R17 106H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAFERICH 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAFERICH.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAFERICH FRC66 225/65 R17 106H
Усі ціни 6 →Saferich FRC66 225/65 R17 106H | 3 125 грн. |
Saferich FRC66 225/65 R17 106H | 2 832 грн. |
Saferich FRC66 (225/65R17 106H) | 2 779 грн. |
Saferich Saferich FRC 66 225/65 R17 106H XL | 2 912 грн. |
Saferich FRC66 225/65 R17 106H | 3 123 грн. |
Saferich FRC66 225/65 R17 106H | 3 115 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →