Сейф SAFEtronics STR 28ME/27
Фото 24 |
SAFEtronics STR 28ME/27 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAFEtronics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAFEtronics.
Купити SAFEtronics STR 28ME/27
Усі ціни 8 →Сейф Safetronics STR 28ME/27 | 25 584 грн. |
Сейф встраиваемый Safetronics STR 28ME/27 | 22 439 грн. |
Сейф Safetronics Str 28ME/27 (28ЕМ/27) | 23 026 грн. |
Сейф Safetronics STR 28E-M/27 329x475x286 мм. антрацит | 25 584 грн. |
Модель вбудованого типу зі словацькими корінням родоводу випускається як на своїй споконвічній батьківщині, так і на виробничих потужностях в Білорусії, де під знаком бренду SAFEtronics налагоджена збірка сейфів з 2004 року.
Два замку
Під зберігання документів і цінностей у «нутрощах» вироби відводиться 26 л корисного об'єму, а якщо бути точніше, то розміри внутрішнього простору сейфа складають 280х420х214 мм (ВхШхГ). Доступ до єдиного відділенню, розділеному додатковою полицею, відкривається після введення кодової комбінації на панельці електронного замка. На випадок, якщо код з якихось причин був забутий, існує альтернативний варіант відмикання дверей за допомогою класичного ключового замка.
Під захистом
Передня стінка сейфа виготовлений із сталі товщиною 12 мм, інші — є 3-міліметровими. Виріб сертифіковано по і класу стійкості до злому. Щоб уберегти вміст від несанкціонованого доступу, конструкцією моделі передбачається захист замку від висвердлювання, а ригелів від вибивання.
Гарантія якості
Серйозних претензій до SAFEtronics STR 28ME/27 не пред'являться. Та й сама компанія-виробник сейфа надає на продукт 5-річну гарантію, що зайвий раз підтверджує високу якість його складання.
- Модель STR 28M/27 — тип замку-ключовий
- Модель STR 28LG/27 — тип замку кодовий механічний
- Модель STR 28ME/27 — типи замків електронний і ключовий
Модификації SAFEtronics STR 28ME/27
Ціни на SAFEtronics STR 28ME/27 |
---|---|---|---|---|
SAFEtronics STR 14M | від 5 146 грн. | 9 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 14LG | від 7 646 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 18M | від 6 936 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 18LG | від 8 407 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 20M | від 7 712 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 20ME | від 14 478 грн. | 6 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 20E | від 9 654 грн. | 7 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 20LG | від 10 680 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 23M/20 | від 8 946 грн. | 9 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 23LG/20 | від 12 096 грн. | 9 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 25M/20 | від 9 677 грн. | 8 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 25ME/20 | від 16 967 грн. | 11 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 25E/20 | від 13 962 грн. | 11 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 23M/27 | від 8 946 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 23LG/27 | від 12 722 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 25LG/27 | від 12 832 грн. | 6 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 25M | від 9 677 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 25ME | від 14 600 грн. | 12 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 25E | від 13 968 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 28M/27 | від 11 366 грн. | 10 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 28ME/27 | від 22 439 грн. | 8 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 28E/27 | від 15 276 грн. | 8 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 28LG/27 | від 14 299 грн. | 8 пропозицій | ||
SAFEtronics STR 61M | від 21 130 грн. | 5 пропозицій |