Вантажна шина Sailun SAR1 245/70 R19.5 141J
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun SAR1 245/70 R19.5 141J 245/70 R19.5 " 136 M 245/70 R19.5 " 141 J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun SAR1 245/70 R19.5 141J
Усі ціни 6 →Sailun SAR1 (рулевая) (245/70R19.5 141J) | 8 533 грн. |
Sailun SAR1 Pулевая (245/70R19.5 141/140J) | 7 533 грн. |
Грузовые шины Sailun SAR1 (прицепная) 245/70 R19.5 141/140J 18PR 100257030 | 7 627 грн. |
Шини Sailun SAR1 (прицепная) 245/70 R19,5 141/140J 18PR | 7 726 грн. |
Sailun SAR1 (245/70R19.5 141J) | 7 363 грн. |
Вантажні шини Sailun SAR1 (причіпна) 245/70 R19.5 141/140J 18PR | 8 088 грн. |
Модификації Sailun SAR1 245/70 R19.5 141J
Ціни на Sailun SAR1 245/70 R19.5 141J |
---|---|---|---|---|
Sailun SAR1 245/70 R19.5 136M | від 7 407 грн. | 6 пропозицій | ||
Sailun SAR1 245/70 R19.5 141J | від 7 363 грн. | 6 пропозицій |