Вантажна шина Sailun STL1 385/55 R19.5 156J
Фото 5 |
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun STL1 385/55 R19.5 156J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun STL1 385/55 R19.5 156J
Усі ціни 11 →Sailun STL1 (прицепная) 385/55 R19.5 156J PR18 | 16 458 грн. |
Sailun STL1 (прицепная) (385/55R19.5 156J) | 16 548 грн. |
Sailun STL1 (прицепная) 385/55 R19.5 156J 18PR | 15 900 грн. |
Sailun STL1 (385/55R19.5 156J) | 16 359 грн. |
Грузовые шины Sailun STL1 (прицепная) 385/55 R19.5 156J 18PR 1002230034 | 16 384 грн. |
ще 6 пропозицій
Схожі