Вантажна шина Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 158K
Виберіть розмір вантажної шини
Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 158K 385/55 R22.5 " 158 K 385/55 R22.5 " 160 K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 158K
Грузовые шины Sailun STR1+ (прицепная) 385/55 R22.5 158K 20PR 1002207088 | 15 970 грн. |
Шини Sailun STR1+ (прицепная) 385/55 R22,5 158K 20PR | 15 708 грн. |
Sailun STR1+ (385/55R22.5 158K) | 15 615 грн. |
Вантажні шини Sailun STR1+ (причіпна) 385/55 R22.5 158K 20PR | 16 885 грн. |
Модификації Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 158K
Ціни на Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 158K |
---|---|---|---|---|
Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 158K | від 15 615 грн. | 4 пропозиції | ||
Sailun STR1 Plus 385/55 R22.5 160K | від 15 600 грн. | 6 пропозицій |