Намет Salewa Litetrek II
Відео 10Фото 10 |
Salewa Litetrek II
2 -місний
2.1 кг
3 -місний 3 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:2.1 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Salewa Litetrek II
Усі ціни 18 →Палатка Salewa Litetrek II (013.003.0864) 999050 | 15 336 грн. |
Палатка Salewa Litetrek Ii 5622 5315 - Uni - серый (013.003.0864) | 16 490 грн. |
Намет Salewa LITETREK II 5622 5315 - UNI - сірий 013.003.0864 | 16 490 грн. |
Намет Salewa Litetrek II (013.003.0864) 013.003.0864 | 16 490 грн. |
Намет Salewa Litetrek II 5315 light grey/cactus UNI сірий 013.003.0864 | 16 490 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Salewa Litetrek II
Ціни на Salewa Litetrek II |
---|---|---|---|---|
Salewa Litetrek II | від 14 200 грн. | 20 пропозицій | ||
Salewa Litetrek III | від 13 675 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →