Спальний мішок Kelty Mistral 20 Regular
Фото 5 |
Kelty Mistral 20 Regular 193, t -7 °C208, t -7 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kelty 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kelty.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kelty Mistral 20 Regular
Усі ціни 12 →Спальний мішок Kelty Mistral 20 Regular (35415419-RR) 35415419-RR | 3 360 грн. |
Спальник Kelty Mistral 20 Regular 35415419-RR | 3 360 грн. |
Спальний мішок Kelty Mistral 20 Regular (35415419-RR) | 3 360 грн. |
Kelty спальник Mistral 20 Regular | 3 360 грн. |
Спальний мішок Kelty Mistral 20 Regular Синій (35415419-RR) | 3 360 грн. |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості спального мішка Kelty Mistral 20 Regular:
- Розмір в складеному вигляді: 43x25x25 см
- Розрахований на зріст до 183 см
Модификації Kelty Mistral 20 Regular
Ціни на Kelty Mistral 20 Regular |
---|---|---|---|---|
Kelty Mistral 20 Regular | від 3 360 грн. | 13 пропозицій | ||
Kelty Mistral 20 Long | від 3 990 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →