Спальний мішок Deuter Orbit SQ +6
Фото 11 |
Deuter Orbit SQ +6 |
|
Знімний підголівник.
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Orbit SQ +6
Усі ціни 25 →Спальный мешок Deuter Orbit SQ +6 правый 3702022 6321 0 | 5 920 грн. |
Спальник DEUTER Orbit SQ +6° (6321) caramel-teal левый 3702022 6321 1 | 5 920 грн. |
Спальний мішок Deuter Orbit SQ +6° колір 6321 caramel-teal лівий 3702022 6 | 5 920 грн. |
Спальний мішок Deuter Orbit SQ +6° Caramel-Teal правий 200см (3702022 6321 | 5 920 грн. |
Спальник DEUTER Orbit SQ +6° (6321 caramel-teal лівий) 3702022 6321 1 | 5 920 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →