Намет Salewa Litetrek Pro II
Відео 5Фото 4 |
Трекінговий намет бренду Salewa можна віднести до просунутих двомісним рішенням. Вона позиціонується в якості оптимального вибору для походів різного ступеня складності (включаючи гірські сходження) в три теплі сезони року. Модель передбачає надійний алюмінієвий каркас з дугами товщиною 8.5 мм, для яких не стануть проблемою навіть короткочасні заморозки. Завдяки алюмінію і загальна вага намету Salewa Litetrek Pro II також невеликий і дорівнює 1.7 кг.для неї заявлена самонесуча конструкція, тобто стійке положення без перекосів повинно бути забезпечено навіть без розтяжок і кілочків.
Дана особливість буде актуальна при розбитті табору на кам'янистій місцевості або в горах. Ще за запевненням виробника, модель відмінно підготовлена до вітряної погоди і здатна впоратися з поривами до 90 км/год.на гідному рівні і показники водонепроникності: у поліестерового тенту вони на рівні 3000 мм, а у нейлонового дна — 10000 мм водного стовпа. До інших особливостей моделі відноситься наявність маленького тамбура довжиною 50 см і ефективної системи вентиляції, присутність в оснащенні москітної сітки, внутрішніх кишеньок і петельки для підвішування ліхтаря.
Купити Salewa Litetrek Pro II
Усі ціни 10 →Палатка Salewa Litetrek Pro II 5617 4745 - UNI (013.003.0863) 972256 | 23 241 грн. |
Намет Salewa LITETREK PRO II 5617 4745 - UNI - сірий 013.003.0863 | 24 990 грн. |
Salewa Namiot Litetrek Pro Iii | 28 280 грн. |
Salewa Namiot Litetrek Pro Iii | 28 987 грн. |
Salewa Namiot Litetrek Pro Iii | 29 694 грн. |