Спальний мішок Pinguin Lite Mummy CCS 185
Відео 1Фото 7 |
Pinguin Lite Mummy CCS 185 легкийкомпресійний мішок 195x82 см, t 14 °C205x82 см, t 14 °C |
|
Температурні режими спального мішка: рекомендації щодо виборуРозбираємось у температурах комфорту для чоловіків та жінок, щоб не замерзнути у спальнику
Як вибрати спальник: головні правила та рекомендаціїВсе, що потрібно знати про форм-фактори, типи та температурні режими спальника
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pinguin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pinguin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pinguin Lite Mummy CCS 185
Усі ціни 53 →Спальник Pinguin Lite Mummy /BHB micro / 185cm left, khaki | 3 432 грн. |
Спальный мешок Pinguin Lite Mummy (14/10°C) 185 см petrol левый PNG 228168 | 3 744 грн. |
Спальник Pinguin Lite Mummy CCS / 185cm left, petrol (228168) | 3 432 грн. |
Спальний мішок Pinguin Lite Mummy CCS 185 см 2020 Petrol Left Zip (PNG 228 | 3 744 грн. |
Спальный мешок Pinguin Lite Mummy (14/10°C), 185 см - Left Zip, Khaki (PNG | 3 744 грн. |
ще 20 пропозицій
Взявши його (Pinguin Lite Mummy CCS 185 2020) з собою у липневий похід Свидовцем біля Карпат. Спавши звечора у меріносовій "термушці", під ранок одягнувши ще "сотку" фліску. Це в умовній низині. А на настуну ніч, уже на полонинні біля Драгобрата, під ранок так замерз у ньому, що на меріноску та фліску ще натягнувши пуховку "Декатлону" та лише тоді зміг знову заснути. Висновок: на теплі літні ночі крім високогір'я Карпат цей спальник підійде чудово. Компактність (щось за об'ємом трохи більше 2 літрів) та низька вага (доречі реальна вага трохи більша ніж зазначає виробник, з компрессійним мішком становить 687 гр) Абсолютно нічого, зважаючи що виробник чесно вказавши температурний ліміт комфорту, а саме 10 градусів. |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Pinguin Lite Mummy CCS 185
Ціни на Pinguin Lite Mummy CCS 185 |
---|---|---|---|---|
Pinguin Lite Mummy CCS 185 | від 3 432 грн. | 54 пропозиції | ||
Pinguin Lite Mummy CCS 195 | від 3 744 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →