Намет Fjord Nansen Veig Pro III
Фото 4 |
Fjord Nansen Veig Pro III
Призначення:експедиційний
Кількість місць:3
Сезонність:зима
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:нейлон
Вага:3.4 кг
Тримісний експедиційний намет, розрахована на використання в зимових умовах. Низький зовнішній каркас з 2-х алюмінієвих дуг, наявність полога, форма у вигляді півсфери - все це роблять всю конструкцію несприйнятливою навіть до сильного вітру. Для зручності у внутрішньому відділенні передбачені кишені для зберігання дрібних предметів. Обидва входу намету продубльовані москітною сіткою для захисту від комах.
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Fjord Nansen Veig Pro III
Усі ціни 9 →Намет FJORD NANSEN VEIG PRO III | 10 200 грн. |
Палатка FJORD NANSEN VEIG PRO III (7679) 955689 | 8 900 грн. |
Намет Fjord Nansen VEIG PRO III 7682 | 10 200 грн. |
Намет тримісний Fjord Nansen Veig Pro III (fn7682) fn7682 | 10 200 грн. |
Fjord Nansen Veig Pro III | 10 619 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →