Котушка Salmo Diamond Baitfeeder 6 3140BR
Відео 4 |
Salmo Diamond Baitfeeder 6 3140BR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Salmo Diamond Baitfeeder 6 3140BR
Усі ціни 7 →Котушка карпова Salmo Diamond Baitfeeder 6 (3140BR) | 1 092 грн. |
Котушка Salmo Diamond Baitfeeder 6 4000 (3140BR) | 1 092 грн. |
Котушка Salmo Diamond BAITFEEDER 6 (377g/ 5,2:1/ 5+1) 40BR (3140BR) | 1 456 грн. |
Котушка Salmo Diamond Baitfeeder 6 5+1BB 5.2:1 (3140BR) | 1 456 грн. |
Котушка Salmo Diamond Baitfeeder (3140BR) | 1 092 грн. |
Котушка Salmo Diamond Baitfeeder 6 4000BR (3140BR) | 1 456 грн. |
Котушка Salmo Diamond Baitfeeder 6 5+1BB 5.2:1 (3140BR) | 1 092 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →